Po pierwsze chciałabym ogłosić, że już jutro, 10 marca w sobotę, na grupie ScrapElektrownia odbędzie się całodniowa zabawa kartkowo-wyzwaniowa. Będziemy wspólnie robić kartki wiosenne i wielkanocne, będą różne wyzwania i będzie też sporo nagród! Bardzo serdecznie razem z Michelle zapraszamy do zabawy, pierwsze wyzwanie już o 10 rano 🙂

A po drugie: oto moje kolejne prace na całoroczne bożonarodzeniowe kartkowanie. W tym miesiącu te wyzwania mają taki wspólny element, z którym sobie nie bardzo radzę – owal. Nie bardzo lubię owale, ale postanowiłam się raz przemóc i spróbować coś z nimi zrobić.

1. Wyzwanie z Rogatego bloga, lift kartki Tygrysiej Myszki, tym razem poszłam w odcienie niebieskiego:

Magic

2. Wyzwanie z bloga Kulskowo: mapka z owalem. Pierwsza wersja kartki dość mocno uproszczona w stosunku do mapki, ale tak mi się podoba ten papier i minimalistyczność efektu, że już nie kombinowałam, tylko zostawiłam jak jest:

Owal

Chciałam jednak zrobić jeszcze kartkę dokładniej odwzorowującą mapkę – niestety chyba owal i te paski w tle mnie pokonały, znowu wyszło trochę inaczej, odwrócone i trochę proporcje inne:

Paski

banner

Jeszcze raz zapraszam na ScrapElektrownię jutro i w niedzielę (prace na wyzwania z nagrodami można będzie zgłaszać do niedzieli do godz.12), będzie wesoło 🙂

4 Responses to “Zaproszenie do wspólnego kartkowania + karteczki z owalem”

 1. Nie broń się przed owalami,masz do nich prawdziwy talent! Uściski!

  Umbrella

 2. Śliczne karteczki 🙂
  Pozdrawiam 🙂

  A.M.S.

 3. Swietne kartki! Wspaniale prace! ❤

  MakaArt

 4. Ale się zaowalowałaś! Przyznam się, że też ich nie lubię, nawet nie wiem czemu 😉 Podjęłaś wyzwanie i już szlak przetarty. Ta z prezentami jest superowa!

  Inka

Leave a Reply