Czy ja w ogóle kiedykolwiek pokazywałam na tym blogu zakładki do książek? Nie pamiętam… No to być może to pierwszy raz 🙂 W każdym razie w kwietniu na ScrapElektrowni mamy w Cyklu Formalnym wyzwania z zakładkami – bo kwiecień to trochę miesiąc książkowy, a jeszcze przez tę całą kwarantannę jest taka trochę moda, że więcej czytamy. Ja akurat na początku to niespecjalnie więcej, raczej snułam się z miejsca na miejsce, bo w każdym pomieszczeniu w domu ktoś siedział, a potem siadałam w kuchni i scrollowałam fejsa. Po jakiś dwóch tygodniach się trochę ogarnęłam, teraz nawet czasem coś poczytam (zwłaszcza, że aktywowałam sobie ten darmowy dostęp do Empik Premium, więc korzystam póki co). Tak czy inaczej – zrobiłam trochę zakładek, to pokażę.

Zakładka w stylu junk journal – z cytatem.

Zakładka “origami” – zakładana na róg kartki.

Zakładka z wyzwania “tasiemcowego”, do którego co miesiąc dodajemy kolejny wyznacznik. Na razie wymagane elementy to: mixed-media, motyw serca i roślinki oraz stempel.

I jeszcze zakładka z wymiany wyzwaniowej – ponieważ chwilowo nie możemy wymienić się fizycznymi przedmiotami, to zrobiłyśmy sobie wymianę wyzwań. W parach każdy wymyślał wyzwanie dla drugiej osoby. Ja miałam zadanie od Michelle: “Zrób zakładkę własnoręcznie kolorowaną, z jakimiś doodlikami, oraz motywem kółek, ale masz w niej użyć też papieru z książki. I ma mieć dopasowane kolorystycznie wstążeczki albo frędzelki.”

No i mam teraz pełno nowych zakładek 🙂

Leave a Reply