Kartki bożonarodzeniowe – raz a dobrze
Tuesday, December 1st, 2009Z niewiadomych przyczyn nikt nie chce ode mnie kupować kartek ani żadnych innych skrapowych tworów, nie jestem więc zmuszona do rozpoczynania produkcji świątecznej w sierpniu, i w hurtowych ilościach. Dobrze się składa, bo kartek, szczególnie świątecznych, robić nie lubię. Na własne potrzeby jednak wypada, więc zbieram się w sobie i… Dla urozmaicenia – zrobiłam dwa […]

