Kontynuując temat morza…
Wednesday, July 20th, 2011Abumik (ok.15×17 cm) na tekturze, miał być zbindowany, ale popełniłam ten błąd, że ozdoby bardzo 3D umieściłam zbyt blisko krawędzi i całość mi się nie zmieściła w bindownicę. Nadal metodą Finnabair – zbieranina drobiazgów, gesso, niebieska i zielona mgiełka, niebieska i zielona akrylówka oraz folia bąbelkowa do stemplowania, liquid pearls tu i ówdzie. To jest […]

