Lift uczy i bawi
Tuesday, January 18th, 2011Wzięłam się za kolejny lift, tym razem ekspresowy, na forum Scrappassion – do zliftowania jest urocza praca Zuziuchy. Oprócz tego, że wyszedł mi fajniutki skrap, to wreszcie użyłam Perlen Pena, kupionego rok temu albo dawniej, i strasznie mi się spodobał efekt, może się przekonam i będę częściej używać?

