Ooo…
Thursday, February 10th, 2011Mamy na forum scrappassion kolejne wydanie zabawy w skrapowanie alfabetu. Literki są losowane, na razie było P, teraz O. Moje prace powstają bez jakiegoś specjalnego przesłania czy myśli przewodniej, na zasadzie – szukam w odbitkach, co by tu pasowało. Tym razem znalazłam zachwyty nad podchoinkowymi prezentami: Ooo… Jak to kiedyś napisała na swoim blogu Coco.nut: […]

