Tym razem bardziej inspirująca układem elementów, niż “nastrojem”, jak typowy moodboard - chodzi o kolejne świetne (i trudne!) wyzwanie na blogu Świata Pasji - trzeba stworzyć pracę inspirowaną układem elementów ze zdjęcia. Zdjęcie przedstawia naścienny kolaż różności i wygląda tak:

Inspiracja

Najpierw chciałam iść w temat “Create”, zgodnie z napisem na ścianie, ale nie miałam odpowiedniej fotki, miałam za to insta fotkę śniadaniowej herbaty - i od niej interpretacja poszła dalej. Najpierw kolory - brąz od herbaty, niebieski od niebieskiej ramki ze zdjęcia inspiracyjnego, potem znalazłam kartkę z napisem w tym samym odcieniu, i trochę ten napis, a trochę herbatka zdeterminowały rodzaj dodatków (takie zwykłe, codzienne rzeczy jak książki i zegarek). A potem to już tylko układałam.

Układ

Większa fotka TUTAJ.

Układ

Układ

Układ

Bannerek wyzwaniowy:

Świat Pasji

Zachęcam do zabawy, bo jest oryginalna i kreatywna oraz można wygrać miłą nagrodę - ja wygrałam w poprzednim wyzwaniu, co jest bardzo przyjemne i bardzo jestem wdzięczna w tym ubranku :)

5 Responses to “Tablica inspiracyjna”

 1. No i pięknie wyszło.

  aa_dorota

 2. Super!! Świetna jesteś w tych kolażach!

  WuWu

 3. Pięknie, dobrze mieć takie miejsce, które nas inspiruje :)

  Melodia

 4. Świetnie rozplanowane elementy - zupełnie jak obrazki na ścianie - nawet kolory okazały się być inspiracją. Jak dla mnie bomba!
  Dzięki za udział w wyzwaniu

  Kamila Pietroń

 5. Zachwycam się kompozycją kolorów i układem detali - efekt porywający :)

  Iwona

Leave a Reply