Tym razem bardziej inspirująca układem elementów, niż “nastrojem”, jak typowy moodboard – chodzi o kolejne świetne (i trudne!) wyzwanie na blogu Świata Pasji – trzeba stworzyć pracę inspirowaną układem elementów ze zdjęcia. Zdjęcie przedstawia naścienny kolaż różności i wygląda tak:

Inspiracja

Najpierw chciałam iść w temat “Create”, zgodnie z napisem na ścianie, ale nie miałam odpowiedniej fotki, miałam za to insta fotkę śniadaniowej herbaty – i od niej interpretacja poszła dalej. Najpierw kolory – brąz od herbaty, niebieski od niebieskiej ramki ze zdjęcia inspiracyjnego, potem znalazłam kartkę z napisem w tym samym odcieniu, i trochę ten napis, a trochę herbatka zdeterminowały rodzaj dodatków (takie zwykłe, codzienne rzeczy jak książki i zegarek). A potem to już tylko układałam.

Układ

Większa fotka TUTAJ.

Układ

Układ

Układ

Bannerek wyzwaniowy:

Świat Pasji

Zachęcam do zabawy, bo jest oryginalna i kreatywna oraz można wygrać miłą nagrodę – ja wygrałam w poprzednim wyzwaniu, co jest bardzo przyjemne i bardzo jestem wdzięczna w tym ubranku 🙂

5 Responses to “Tablica inspiracyjna”

 1. No i pięknie wyszło.

  aa_dorota

 2. Super!! Świetna jesteś w tych kolażach!

  WuWu

 3. Pięknie, dobrze mieć takie miejsce, które nas inspiruje 🙂

  Melodia

 4. Świetnie rozplanowane elementy – zupełnie jak obrazki na ścianie – nawet kolory okazały się być inspiracją. Jak dla mnie bomba!
  Dzięki za udział w wyzwaniu

  Kamila Pietroń

 5. Zachwycam się kompozycją kolorów i układem detali – efekt porywający 🙂

  Iwona

Leave a Reply