Pierwszy drobiażdżek to ramka 15×15 ze zdjęciem Zuzi z jej pierwszych urodzin. Miałam ogromną ochotę na kolor, więc wybrałam papiery MME Lime Twist (mam ich mały padzik, w sam raz na kolorowe drobiażdżki. Swoją drogą, kiedyś nie kupowałam wcale tych małych zestawów 15×15, a ostatnio mam na nie straszną fazę.), a ćwiekowe dodatki są dlatego, że praca powstała na wyzwanie “Impreza + ćwieki”, które właśnie trwa na blogu Na strychu (zapraszamy serdecznie!).

Ramka

A propos Zuzi, to nie posiadam się z radości, że ona już nie jest niemowlakiem! Żadnych durnych kolek, targania wózka po schodach i karmienia cyckiem (przypomniało mi się ostatnio, że jak ją w nocy karmiłam, to grałam w gierkę na komórce, Snow coś tam, takie drepczące bałwany się pokazywały – i w zależności z którego cycka jadła, tą ręką klikałam, lewą mi gorzej szło). Chodzi, gada, pełen serwis! Przesypia noce (w zamian przestała sypiać w dzień, ale za to rano śpi do 8.30, normalnie raj czy jakoś tak), strzela fochy (“Tu będę stała i płakała!!!”), odmawia spożywania kaszki na kolację (“Ty sama jedz! Mi daj kiebułaskę!”), bawi się z Hanią (“Ja tes będę lwicą!”) i w ogóle jest taka słodka, że nie ma słów, żeby to opisać.

A drugi drobiażdżek to ATC na temat “Urlop”, bo takie sobie zrobiłyśmy mini-wyzwanie w DT Na Strychu. Mój urlop jest nadmorski i melancholijny, bo wiadomo, co trąca tym skrzydłem mewim. Warto zajrzeć na stryszkowego bloga, bo ATC Arte Banale, Nimuchy, Kaszy i Kadabry są fantastyczne, dużo ciekawsze od mojego.

Urlop

3 Responses to “Drobiażdżki”

 1. Hehe, fajna Zuzia, jak ją widze to sama gęba mi się uśmiecha 🙂 Taki Krasnalek cudny 😀

  Barbarella

 2. Hahaha, wesoło masz z dziewczynkami!!! Piękna, słodka rameczka i fajny ateciak, prawie usłyszałam mewi wrzask…:)))

  Jyoti

 3. Piękne scenki opisałaś. Trzeba Ci, Toresku, zrobić jakąś pracę, w którą wpiszesz całą treść tego posta, bo jest cudna. Nie zapomnij napisać o gierkach 🙂
  A w pracach najpiękniejsza jest cuma owinięta na ATC 🙂 Świetny pomysł 🙂

  Nimucha

Leave a Reply