Od kiedy zrobiłam shadow-boxa ze zdjęciem Zuzi z motylimi skrzydłami Hania domagała się, żeby też ją tak oskrapować. Długo nie trafiałam na odpowiednie zdjęcie, ale w końcu się udało:

Hania

Starałam się (zainspirowana warsztatami z Enczą) zrobić nieco bardziej 3D niż zwykle:

Hania

Hania

Większą wersję można obejrzeć TUTAJ.

A że użyłam ramki pomalowanej gesso i farbą pękającą, czyli bazy, której użyć można też do decoupage, to zgłaszam rameczkę na wyzwanie sklepu “Piątek Trzynastego”.

4 Responses to “W ramce”

 1. Bardzo lubię te różne ramkowe twory. Hania zamieniła się w ślicznego, wiosennego motylka 🙂

  Chimera

 2. Dziękujemy za udział w wyzwaniu :). Cieszymy się też, że zajęcia z Enczą okazały się tak inspirujące ;).
  Pozdrawiam, Kasia

  ps. termin nadsyłania prac został przedłużony do 12.07. Wyniki już 13.07 🙂

  Kasia

 3. Pani prace są cudowne! Gratuluje talentu i pomysłowości! Jestem pod wrażeniem- efekt jest cudowny!
  Na pani prace natrafiłam w wyszukiwarce google (ramki na zdjęcia), gdzie szukałam czegoś ciekawego na prezent na 18 dla przyjaciela( to co mnie interesuje sprzedają tylko za granicą za kolosalne ceny), a pani prace stały się dla mnie inspiracją do wykonania czegoś samodzielnie. Niestety, nie wiem nawet jakie podstawowe materiały zgromadzić. Może nie wypada, ale jeśli mogłabym prosić o drobną poradę, byłabym wdzięczna. Pani ramki ( zwłaszcza w wyzwaniu “dodaj coś metalowego”) są naprawdę cudne i wyglądają na solidnie wykonane 🙂

  Olga

 4. Olgo, bardzo mi miło, dziękuję za uznanie 🙂 Bazą tych ramek jest najzwyklejsza drewniana ramka z Ikei (takie sprzedawane po trzy za ok. 10 zł, na zdjęcia wymiaru 10×15 cm). Przeważnie ramkę maluję jakąś farbą akrylową albo Crackle Paint (farba, która wysychając pęka, dając ciekawy postarzony efekt). Reszta to ozdoby papierowe – albo wycięte samodzielnie albo kupione gotowe (ozdoby do scrapbookingu). Zapraszam na forum http://www.scrappassion.pl, tam na pewno znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów.

  Madzia-

Leave a Reply