Czyli Wesołych Świąt wszystkim życzę 🙂

PS. I zapraszam na kwietniowe wyzwanie w scrapki-wyzwaniowo – praca inspirowana twórczością Gustawa Klimta, mnóstwo możliwości i jak zwykle świetne nagrody!
Czyli Wesołych Świąt wszystkim życzę 🙂

PS. I zapraszam na kwietniowe wyzwanie w scrapki-wyzwaniowo – praca inspirowana twórczością Gustawa Klimta, mnóstwo możliwości i jak zwykle świetne nagrody!
This entry was posted on Saturday, April 4th, 2015 at 08:56 and is filed under Art journal, Gelatos, Rysowanie. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
Comments are closed.
Warsztat Tores [email protected] Tores
I feel dirty theme by studio ST
Entries (RSS)
and Comments (RSS).