Już dawno nie miałam takiego problemu ze stworzeniem jakiejś tematycznej pracy, jak przy tych ATC. “Sporty zimowe” a tu okazuje się, że nie mam w swoich scrapowych zasobach, które są wcale niemałe, żadnych, ale to żadnych materiałów pasujących do tego tematu! Przeszukałam wszystkie papiery, naklejki, taśmy washi, tekturki (przysięgłabym, że gdzieś miałam tekturkowe łyżwy!), ozdobne ćwieki i metalowe dodatki, cztery segregatory stempli, pudła die-cutów – NIC. Żadnych łyżew, nart, sanek! No dobrze, sanki były, ale w komplecie z choinką! Próbując podejść do tematu inaczej – poszłam do empiku szukać gazet z relacjami z aktualnie trwającej Olimpiady, no bo w końcu jest zimowa, jakieś zdjęcia nart powinny być – nie ma 🙁 Jedyna gazeta pisząca o Olimpiadzie to “Przegląd Sportowy”, drukowany na tak podłym papierze, że nie wiem, czy dałoby się to wykorzystać do ATC, a jeśli nawet – to zdjęcia były tak maleńkie i niewyraźne, że i tak się nie nadawały.

I tak szukałam, szukałam, bo gdzieś mi tkwiło w mózgu wspomnienie, że mam jakiś papier czy coś, gdzie była para, jeżdżąca razem na łyżwach. I znalazłam – dopiero w pudle z rzeczami na Boże Narodzenie, tam był ten zestaw naklejek, a w nim jeden arkusz z łyżwiarzami!!! Jesteśmy uratowani! 🙂

Większa wersja TUTAJ

Chyba z tego wszystkiego dokupię sobie jakieś naklejki czy papierki ze sportami zimowymi – jeśli gdzieś znajdę 😉 A może znacie jakieś?

Leave a Reply