Kolista kompozycja
Sunday, April 14th, 2013Widzę, że zapomniałam pokazać tu skrapa zrobionego dla DT Na Strychu – nadrabiam, bo całkiem jestem z tej pracy zadowolona, lubię taką kompozycję: Detale: Mam do pokazania jeszcze całe mnóstwo rzeczy, częściowo wyprodukowanych wczoraj na Sabacie, jeszcze więcej mam do zrobienia, tymczasem po pierwszej prawdziwie wiosennej niedzieli i dwóch spacerach z dziećmi mam ochotę od […]

