Dla siebie
Thursday, April 5th, 2012Na blogu wyzwaniowym scrapki.pl dziewczyny zachęcają, żeby na wiosnę zrobić coś dla siebie. Zrobiłam więc skrapowy list do siebie samej czteroletniej… Większa fotka KLIK, mniejsze fotki poniżej: Chciałabym sobie powiedzieć, żebym się nie bała.

