Na szaro
Tuesday, July 22nd, 2014Jeszcze jeden skrap z Wrocławia, tym razem bez różu: Większa fotka – KLIK. Jeszcze mam chyba dwa do pokazania, tylko nie chce mi się zrobić zdjęć – może nie tyle rozleniwia mnie upał, co jakoś się tak zaczytałam (m.in. Olgi Gromyko “Wierni wrogowie” – bardzo polecam) i wolę leżeć, czytać i pić lemoniadę, niż pstrykać […]

