Ramka w sepii
Tuesday, June 26th, 2012Pierwszy raz w życiu byłam na profesjonalnych warsztatach scrapbookingowych, w dodatku prowadzonych przez Enczę! Pod jej kierunkiem robiłyśmy bardzo mocno przestrzenne skrapy/obrazki na podobraziu (ok.30×20 cm), ozdabiane całym mnóstwem powycinanych różyczek (nigdy w życiu się tyle nie nawycinałam). Przyznam, że “przestrzennością” się zaraziłam, od czasu warsztatów używam znacznie więcej kosteczek 3D w swoich pracach 😉 […]

